HJ4-AC220/240V
PanasonicPanasonic
Panasonic
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος RELAY GENERAL PURPOSE
Φύλλα δεδομένων: HJ4-AC220/240V.pdf
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος HJ4-AC220/240V Κατασκευαστής Panasonic
Διαθέσιμη ποσότητα 4642 pcs Φύλλο δεδομένων HJ4-AC220/240V.pdf
Σειρά * Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant
Λεπτομερής περιγραφή Relay Coil
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
HJ4-AC220/240V-R
HJ4-AC220/240V-R
Σε απόθεμα: 4569 pcs
Κατεβάστε: HJ4-AC220/240V-R.pdf
RFQ
HJ4-AC12V-6
HJ4-AC12V-6
Σε απόθεμα: 4800 pcs
Κατεβάστε: HJ4-AC12V-6.pdf
RFQ
HJ4-AC24V
HJ4-AC24V
Περιγραφή: RELAY GEN PURPOSE 4PDT 5A 24V
Κατεβάστε:
HJ4-AC240V
HJ4-AC240V
Περιγραφή: RELAY GEN PURPOSE 4PDT 5A 240V
Κατεβάστε:
HJ4-AC200V
HJ4-AC200V
Περιγραφή: RELAY GEN PURPOSE 4PDT 5A 200V