HJ2-L-DC24V-6
PanasonicPanasonic
Panasonic
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος RELAY GEN PURP 2POLE
Φύλλα δεδομένων: HJ2-L-DC24V-6.pdf
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του HJ2-L-DC24V-6
Αριθμός εξαρτήματος HJ2-L-DC24V-6 Κατασκευαστής Panasonic
Διαθέσιμη ποσότητα 5808 pcs Φύλλο δεδομένων HJ2-L-DC24V-6.pdf
Σειρά * Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant
Λεπτομερής περιγραφή Relay Coil
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
HJ2-L-DC48V-D-6
HJ2-L-DC48V-D-6
Σε απόθεμα: 4808 pcs
Κατεβάστε: HJ2-L-DC48V-D-6.pdf
RFQ
HJ2-L-DC48V-6
HJ2-L-DC48V-6
Σε απόθεμα: 4617 pcs
Κατεβάστε: HJ2-L-DC48V-6.pdf
RFQ
HJ2-L-DC48V-D
HJ2-L-DC48V-D
Κατεβάστε: HJ2-L-DC48V-D.pdf
HJ2-L-DC12V-D-6
HJ2-L-DC12V-D-6
Κατεβάστε: HJ2-L-DC12V-D-6.pdf
HJ2-L-DC110V-D-6
HJ2-L-DC110V-D-6
Κατεβάστε: HJ2-L-DC110V-D-6.pdf
HJ2-L-DC12V-6
HJ2-L-DC12V-6
Κατεβάστε: HJ2-L-DC12V-6.pdf
HJ2-L-DC24V-D
HJ2-L-DC24V-D
Κατεβάστε: HJ2-L-DC24V-D.pdf
HJ2-L-DC24V-D-6
HJ2-L-DC24V-D-6
Κατεβάστε: HJ2-L-DC24V-D-6.pdf
HJ2-L-DC12V
HJ2-L-DC12V
Περιγραφή: RELAY GEN PURPOSE DPDT 7A 12V
Κατεβάστε:
HJ2-L-DC12V-D
HJ2-L-DC12V-D
Κατεβάστε: HJ2-L-DC12V-D.pdf
HJ2-L-DC24V
HJ2-L-DC24V
Περιγραφή: RELAY GEN PURPOSE DPDT 7A 24V
Κατεβάστε:
HJ2-L-DC48V
HJ2-L-DC48V
Περιγραφή: RELAY GEN PURPOSE DPDT 7A 48V
Βιομηχανικά νέα
Ο Arduino θα διοργανώσει αύριο το συνέδριο της 19ης γενιάς
Θα είναι ανοιχτό σε όλους όσοι χρησιμοποιούν συσκευές ...
Raytheon κερδίζει σύμβαση Space Force OCX για να σβήσει το κιτ IBM για GPS III
Θα αντικαταστήσει τους υπολογιστές IBM που χρησιμοποιο...
500W PSU για θαλάσσια φορτία
Η θήκη ENMA500D24 / 2 × 27-CC, που διανέμεται με ονομαστική τάση ...
Η Melexis εγκαινιάζει τον αισθητήρα IC Hall Effect για ηλεκτρικό υποβοηθούμενο σύστημα διεύθυνσης
Με θερμοκρασία λειτουργίας μεταξύ -40 ° C℃  και 160 ℃, η ετ...
Η Nasa αναθέτει τη σύμβαση εμπορικού φορτίου για τη σεληνιακή Gateway στο SpaceX
Οι όροι της σύμβασης Logistics Services Gateway θα απαιτήσουν από τ...
Covid-19 3d εκτυπώσιμη μάσκα εγκεκριμένη - μόνο για εκτυπωτές MJF, αρχεία διαθέσιμα
Σχεδιασμένο από το Ινστιτούτο Πληροφορικής, Ρομποτική...
Η Toshiba εγκαινιάζει δύο MOSFET ισχύος 80V N-καναλιών