HJ2-L-AC48V-6
PanasonicPanasonic
Panasonic
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος RELAY GEN PURP 2POLE
Φύλλα δεδομένων: HJ2-L-AC48V-6.pdf
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του HJ2-L-AC48V-6
Αριθμός εξαρτήματος HJ2-L-AC48V-6 Κατασκευαστής Panasonic
Διαθέσιμη ποσότητα 4242 pcs Φύλλο δεδομένων HJ2-L-AC48V-6.pdf
Σειρά * Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant
Λεπτομερής περιγραφή Relay Coil
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
HJ2-L-DC110V
HJ2-L-DC110V
Περιγραφή: RELAY GEN PURPOSE DPDT 7A 110V
Σε απόθεμα: 10075 pcs
Κατεβάστε:
RFQ
HJ2-L-DC110V-D
HJ2-L-DC110V-D
Σε απόθεμα: 4507 pcs
Κατεβάστε: HJ2-L-DC110V-D.pdf
RFQ
HJ2-L-AC48V
HJ2-L-AC48V
Περιγραφή: RELAY GEN PURPOSE DPDT 7A 48V