HHR-65TAB17L2X4
PanasonicPanasonic
HHR-65TAB17L2X4 Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Panasonic
Περιγραφή προϊόντος BATTERY PACK NIMH 9.6V 650 MAH
Φύλλα δεδομένων: HHR-65TAB17L2X4.pdf
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος HHR-65TAB17L2X4 Κατασκευαστής Panasonic
Περιγραφή BATTERY PACK NIMH 9.6V 650 MAH Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος απαλλάσσεται από την απαλλαγή / RoHS σύμφωνα με την απαλλαγή
Διαθέσιμη ποσότητα 4419 pcs Φύλλο δεδομένων HHR-65TAB17L2X4.pdf
Βάρος 111.13g Τάση - Ονομαστική 9.6V
Στυλ λήξης Solder Tab Δομή Front to Back, 4 Rows x 2 Cells
Μέγεθος / Διαστάσεις 1.70" L x 0.43" W x 3.94" H (43.2mm x 10.8mm x 100.0mm) Σειρά HHR
Ικανότητα επαναφόρτισης Yes Αλλα ονόματα P012-L024
Αριθμό των κυττάρων 8 Σημείωση Battery packs made with NIMH cells include a thermostat.
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free by exemption / RoHS compliant by exemption Λεπτομερής περιγραφή L-AAA 9.6V Nickel Metal Hydride Battery Pack