HHR-120AAB23L2X5
PanasonicPanasonic
HHR-120AAB23L2X5 Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Panasonic
Περιγραφή προϊόντος BATTERY PACK NIMH 12V 1150 MAH
Φύλλα δεδομένων: 1.HHR-120AAB23L2X5.pdf2.HHR-120AAB23L2X5.pdf
Κατάσταση RoHs Δεν ισχύει / Δεν ισχύει
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος HHR-120AAB23L2X5 Κατασκευαστής Panasonic
Περιγραφή BATTERY PACK NIMH 12V 1150 MAH Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Δεν ισχύει / Δεν ισχύει
Διαθέσιμη ποσότητα 2933 pcs Φύλλο δεδομένων 1.HHR-120AAB23L2X5.pdf2.HHR-120AAB23L2X5.pdf
Βάρος 229.52g Τάση - Ονομαστική 12V
Στυλ λήξης Solder Tab Δομή Front to Back, 5 Rows x 2 Cells
Μέγεθος / Διαστάσεις 2.85" L x 0.57" W x 3.39" H (72.5mm x 14.5mm x 86.0mm) Σειρά HHR
Ικανότητα επαναφόρτισης Yes Αλλα ονόματα HHR-120AAB14L2X5
P013-L025
Αριθμό των κυττάρων 10 Σημείωση Battery packs made with NIMH cells include a thermostat.
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Not applicable / Not applicable Λεπτομερής περιγραφή 4/5 AA 12V Nickel Metal Hydride Battery Pack