HE1AN-S-AC24V
PanasonicPanasonic
HE1AN-S-AC24V Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Panasonic
Περιγραφή προϊόντος RELAY GEN PURPOSE SPST 30A 24V
Φύλλα δεδομένων: HE1AN-S-AC24V.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
20 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του HE1AN-S-AC24V
Αριθμός εξαρτήματος HE1AN-S-AC24V Κατασκευαστής Panasonic
Περιγραφή RELAY GEN PURPOSE SPST 30A 24V Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 4003 pcs Φύλλο δεδομένων HE1AN-S-AC24V.pdf
Ενεργοποίηση Τάσης (Max) 16.8 VAC Απενεργοποίηση Τάσης (Min) 3.6 VAC
Στυλ λήξης Screw Terminal εναλλαγή τάσης 277VAC, 30VDC - Max
Σειρά HE Χρόνος αποδέσμευσης 30ms
Τύπος ρελέ General Purpose Συσκευασία Bulk
Θερμοκρασία λειτουργίας -50°C ~ 55°C Λειτουργήστε Ώρα 30ms
τοποθέτηση Τύπος Chassis Mount Κατασκευαστής Standard Lead Time 12 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Χαρακτηριστικά -
Λεπτομερής περιγραφή General Purpose Relay SPST-NO (1 Form A) 24VAC Coil Chassis Mount Επικοινωνία Βαθμολογία (Current) 30A
Επικοινωνία Υλικό Silver Tin Oxide (AgSnO) Φόρμα Επικοινωνίας SPST-NO (1 Form A)
πηνίο τάσης 24VAC Coil Τύπος Non Latching
πηνίο ισχύος 1.8 VA πηνίο Τρέχουσα 74.0mA