HC2-HTM-DC12V-VDE
PanasonicPanasonic
HC2-HTM-DC12V-VDE Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Panasonic
Περιγραφή προϊόντος RELAY GEN PURPOSE DPDT 7A 12V
Φύλλα δεδομένων: HC2-HTM-DC12V-VDE.pdf
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος HC2-HTM-DC12V-VDE Κατασκευαστής Panasonic
Περιγραφή RELAY GEN PURPOSE DPDT 7A 12V Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 5298 pcs Φύλλο δεδομένων HC2-HTM-DC12V-VDE.pdf
Ενεργοποίηση Τάσης (Max) 9.6 VDC Απενεργοποίηση Τάσης (Min) 1.2 VDC
Στυλ λήξης Plug In εναλλαγή τάσης 250VAC - Max
Σειρά HC Χρόνος αποδέσμευσης 5ms
Τύπος ρελέ General Purpose Συσκευασία Bulk
Θερμοκρασία λειτουργίας -50°C ~ 70°C Λειτουργήστε Ώρα 10ms
τοποθέτηση Τύπος Chassis Mount Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant
Χαρακτηριστικά - Λεπτομερής περιγραφή General Purpose Relay DPDT (2 Form C) 12VDC Coil Chassis Mount
Επικοινωνία Βαθμολογία (Current) 7A Επικοινωνία Υλικό Silver Alloy
Φόρμα Επικοινωνίας DPDT (2 Form C) πηνίο τάσης 12VDC
Coil Τύπος Non Latching πηνίο Αντίσταση 160 Ohms
πηνίο ισχύος 900 mW πηνίο Τρέχουσα 75.0mA
Σχετικά προϊόντα
HC2-HTM-DC48V-F
HC2-HTM-DC48V-F
Κατασκευαστές: Panasonic
Περιγραφή: RELAY GEN PURPOSE DPDT 7A 48V
Σε απόθεμα: 9800 pcs
Κατεβάστε: HC2-HTM-DC48V-F.pdf
RFQ
HC2-HTM-DC24V-F
HC2-HTM-DC24V-F
Περιγραφή: RELAY GEN PURPOSE DPDT 7A 24V
Σε απόθεμα: 7626 pcs
Κατεβάστε: HC2-HTM-DC24V-F.pdf
RFQ
HC2-HTM-DC12V
HC2-HTM-DC12V