HC2-HP-DC110V-VDE
PanasonicPanasonic
HC2-HP-DC110V-VDE Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Panasonic
Περιγραφή προϊόντος RELAY GEN PURPOSE DPDT 7A 110V
Φύλλα δεδομένων: HC2-HP-DC110V-VDE.pdf
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος HC2-HP-DC110V-VDE Κατασκευαστής Panasonic
Περιγραφή RELAY GEN PURPOSE DPDT 7A 110V Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 4322 pcs Φύλλο δεδομένων HC2-HP-DC110V-VDE.pdf
Ενεργοποίηση Τάσης (Max) 88 VDC Απενεργοποίηση Τάσης (Min) 11 VDC
Στυλ λήξης PC Pin εναλλαγή τάσης 250VAC - Max
Σειρά HC Χρόνος αποδέσμευσης 5ms
Τύπος ρελέ General Purpose Συσκευασία Bulk
Θερμοκρασία λειτουργίας -50°C ~ 70°C Λειτουργήστε Ώρα 10ms
τοποθέτηση Τύπος Through Hole Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant
Χαρακτηριστικά - Λεπτομερής περιγραφή General Purpose Relay DPDT (2 Form C) 110VDC Coil Through Hole
Επικοινωνία Βαθμολογία (Current) 7A Επικοινωνία Υλικό Silver Alloy
Φόρμα Επικοινωνίας DPDT (2 Form C) πηνίο τάσης 110VDC
Coil Τύπος Non Latching πηνίο Αντίσταση 10 kOhms
πηνίο ισχύος 1 W πηνίο Τρέχουσα 10.0mA
Σχετικά προϊόντα
HC2-HP-DC110V-F
HC2-HP-DC110V-F
Κατασκευαστές: Panasonic
Σε απόθεμα: 8961 pcs
Κατεβάστε: HC2-HP-DC110V-F.pdf
RFQ
HC2-HP-AC48V-F
HC2-HP-AC48V-F
Περιγραφή: RELAY GEN PURPOSE DPDT 7A 48V
Σε απόθεμα: 8673 pcs
Κατεβάστε: HC2-HP-AC48V-F.pdf
RFQ
HC2-HP-DC110V
HC2-HP-DC110V