HC2-H-AC115V-VDE
PanasonicPanasonic
HC2-H-AC115V-VDE Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Panasonic
Περιγραφή προϊόντος RELAY GEN PURPOSE DPDT 7A 115V
Φύλλα δεδομένων: HC2-H-AC115V-VDE.pdf
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος HC2-H-AC115V-VDE Κατασκευαστής Panasonic
Περιγραφή RELAY GEN PURPOSE DPDT 7A 115V Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 5845 pcs Φύλλο δεδομένων HC2-H-AC115V-VDE.pdf
Ενεργοποίηση Τάσης (Max) 92 VAC Απενεργοποίηση Τάσης (Min) 34.5 VAC
Στυλ λήξης Plug In εναλλαγή τάσης 250VAC - Max
Σειρά HC Χρόνος αποδέσμευσης 10ms
Τύπος ρελέ General Purpose Συσκευασία Bulk
Θερμοκρασία λειτουργίας -50°C ~ 70°C Λειτουργήστε Ώρα 10ms
τοποθέτηση Τύπος Socketable Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant
Χαρακτηριστικά - Λεπτομερής περιγραφή General Purpose Relay DPDT (2 Form C) 115VAC Coil Socketable
Επικοινωνία Βαθμολογία (Current) 7A Επικοινωνία Υλικό Silver Alloy
Φόρμα Επικοινωνίας DPDT (2 Form C) πηνίο τάσης 115VAC
Coil Τύπος Non Latching πηνίο ισχύος 1.2 VA
πηνίο Τρέχουσα 11.4mA
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
HC2-H-AC115V-F
HC2-H-AC115V-F
Κατασκευαστές: Panasonic
Σε απόθεμα: 8195 pcs
Κατεβάστε: HC2-H-AC115V-F.pdf
RFQ
HC2-H-AC120V
HC2-H-AC120V
Περιγραφή: RELAY GEN PURPOSE DPDT 7A 120V
Σε απόθεμα: 4825 pcs
Κατεβάστε: HC2-H-AC120V.pdf
RFQ
HC2-H-AC115V
HC2-H-AC115V