HC1E-HP-DC24V-F
PanasonicPanasonic
HC1E-HP-DC24V-F Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Panasonic
Περιγραφή προϊόντος RELAY GEN PURPOSE SPDT 5A 24V
Φύλλα δεδομένων: HC1E-HP-DC24V-F.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
20 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος HC1E-HP-DC24V-F Κατασκευαστής Panasonic
Περιγραφή RELAY GEN PURPOSE SPDT 5A 24V Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 8620 pcs Φύλλο δεδομένων HC1E-HP-DC24V-F.pdf
Ενεργοποίηση Τάσης (Max) 19.2 VDC Απενεργοποίηση Τάσης (Min) 2.4 VDC
Στυλ λήξης PC Pin εναλλαγή τάσης 250VAC - Max
Σειρά HCE Χρόνος αποδέσμευσης 5ms
Τύπος ρελέ General Purpose Συσκευασία Bulk
Αλλα ονόματα 255-2752
HC1EHPDC24VF
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 60°C
Λειτουργήστε Ώρα 10ms τοποθέτηση Τύπος Through Hole
Χαρακτηριστικά Sealed - Amber Λεπτομερής περιγραφή General Purpose Relay SPDT (1 Form C) 24VDC Coil Through Hole
Επικοινωνία Βαθμολογία (Current) 5A Επικοινωνία Υλικό Silver Alloy, Cadmium Free
Φόρμα Επικοινωνίας SPDT (1 Form C) πηνίο τάσης 24VDC
Coil Τύπος Non Latching πηνίο Αντίσταση 650 Ohms
πηνίο ισχύος 900 mW πηνίο Τρέχουσα 37.0mA