HC1E-H-AC24V-F
PanasonicPanasonic
Panasonic
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος RELAY GEN PURP SPDT 24VAC
Φύλλα δεδομένων: HC1E-H-AC24V-F.pdf
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος HC1E-H-AC24V-F Κατασκευαστής Panasonic
Περιγραφή RELAY GEN PURP SPDT 24VAC Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 5705 pcs Φύλλο δεδομένων HC1E-H-AC24V-F.pdf
Σειρά * Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant
Λεπτομερής περιγραφή Relay Coil
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
HC1E-H-AC240V
HC1E-H-AC240V
Περιγραφή: RELAY GEN PURPOSE SPDT 5A 240V
Σε απόθεμα: 4679 pcs
Κατεβάστε: HC1E-H-AC240V.pdf
RFQ
HC1E-H-AC24V
HC1E-H-AC24V
Περιγραφή: RELAY GEN PURPOSE SPDT 5A 24V