HC1-HP-DC110V-TV
PanasonicPanasonic
HC1-HP-DC110V-TV Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Panasonic
Περιγραφή προϊόντος RELAY GEN PURPOSE SPDT 10A 110V
Φύλλα δεδομένων: HC1-HP-DC110V-TV.pdf
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος HC1-HP-DC110V-TV Κατασκευαστής Panasonic
Περιγραφή RELAY GEN PURPOSE SPDT 10A 110V Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 4953 pcs Φύλλο δεδομένων HC1-HP-DC110V-TV.pdf
Ενεργοποίηση Τάσης (Max) 88 VDC Απενεργοποίηση Τάσης (Min) 11 VDC
Στυλ λήξης PC Pin εναλλαγή τάσης 250VAC - Max
Σειρά HC Χρόνος αποδέσμευσης 5ms
Τύπος ρελέ General Purpose Συσκευασία Bulk
Θερμοκρασία λειτουργίας -50°C ~ 70°C Λειτουργήστε Ώρα 10ms
τοποθέτηση Τύπος Through Hole Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant
Χαρακτηριστικά - Λεπτομερής περιγραφή General Purpose Relay SPDT (1 Form C) 110VDC Coil Through Hole
Επικοινωνία Βαθμολογία (Current) 10A Επικοινωνία Υλικό Silver Alloy
Φόρμα Επικοινωνίας SPDT (1 Form C) πηνίο τάσης 110VDC
Coil Τύπος Non Latching πηνίο Αντίσταση 10 kOhms
πηνίο ισχύος 1 W πηνίο Τρέχουσα 10.0mA