HC1-HP-AC120V-F
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος RELAY GEN PURPOSE SPDT 10A 120V
Φύλλα δεδομένων:
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος HC1-HP-AC120V-F Κατασκευαστής Panasonic
Περιγραφή RELAY GEN PURPOSE SPDT 10A 120V Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 8709 pcs Φύλλο δεδομένων
Ενεργοποίηση Τάσης (Max) 96 VAC Απενεργοποίηση Τάσης (Min) 36 VAC
Στυλ λήξης PC Pin εναλλαγή τάσης 250VAC - Max
Σειρά HC Χρόνος αποδέσμευσης 20ms
Τύπος ρελέ General Purpose Συσκευασία Bulk
Θερμοκρασία λειτουργίας -50°C ~ 70°C Λειτουργήστε Ώρα 20ms
τοποθέτηση Τύπος Through Hole Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Χαρακτηριστικά -
Λεπτομερής περιγραφή General Purpose Relay SPDT (1 Form C) 120VAC Coil Through Hole Επικοινωνία Βαθμολογία (Current) 10A
Επικοινωνία Υλικό Silver Alloy, Cadmium Free Φόρμα Επικοινωνίας SPDT (1 Form C)
πηνίο τάσης 120VAC Coil Τύπος Non Latching
πηνίο ισχύος 1.2 VA πηνίο Τρέχουσα 10.9mA