HC1-HL-AC12V-F
PanasonicPanasonic
HC1-HL-AC12V-F Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Panasonic
Περιγραφή προϊόντος RELAY GEN PURPOSE SPDT 10A 12V
Φύλλα δεδομένων: HC1-HL-AC12V-F.pdf
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος HC1-HL-AC12V-F Κατασκευαστής Panasonic
Περιγραφή RELAY GEN PURPOSE SPDT 10A 12V Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 7889 pcs Φύλλο δεδομένων HC1-HL-AC12V-F.pdf
Ενεργοποίηση Τάσης (Max) 9.6 VAC Απενεργοποίηση Τάσης (Min) 3.6 VAC
Στυλ λήξης Plug In εναλλαγή τάσης 250VAC - Max
Σειρά HC Χρόνος αποδέσμευσης 20ms
Τύπος ρελέ General Purpose Συσκευασία Bulk
Θερμοκρασία λειτουργίας -50°C ~ 60°C Λειτουργήστε Ώρα 20ms
τοποθέτηση Τύπος Socketable Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Χαρακτηριστικά LED Indicator
Λεπτομερής περιγραφή General Purpose Relay SPDT (1 Form C) 12VAC Coil Socketable Επικοινωνία Βαθμολογία (Current) 10A
Επικοινωνία Υλικό Silver Alloy, Cadmium Free Φόρμα Επικοινωνίας SPDT (1 Form C)
πηνίο τάσης 12VAC Coil Τύπος Non Latching
πηνίο ισχύος 1.2 VA πηνίο Τρέχουσα 100mA