GX-F12BI-P-C5
PanasonicPanasonic
GX-F12BI-P-C5 Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Panasonic
Περιγραφή προϊόντος SENSOR PROX PNP 3.3MM 12-24VDC
Φύλλα δεδομένων: GX-F12BI-P-C5.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του GX-F12BI-P-C5
Αριθμός εξαρτήματος GX-F12BI-P-C5 Κατασκευαστής Panasonic
Περιγραφή SENSOR PROX PNP 3.3MM 12-24VDC Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 2687 pcs Φύλλο δεδομένων GX-F12BI-P-C5.pdf
Τάσης - Προμήθεια 12 V ~ 24 V Στυλ λήξης Cable Leads
θωράκιση Unshielded Σειρά GX
Τύπος αισθητήρα Inductive Απόσταση ανίχνευσης 0.13" (3.3mm)
απόκριση συχνότητας 500Hz Συσκευασία / υπόθεση Module
Τύπος εξόδου PNP-NC, 3-Wire Αλλα ονόματα 1110-1085
Θερμοκρασία λειτουργίας -25°C ~ 70°C Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Υλικό - Σώμα Plastic Κατασκευαστής Standard Lead Time 7 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Προστασία Ingress IP68
Δείκτης LED Λεπτομερής περιγραφή Inductive Proximity Sensor 0.13" (3.3mm) IP68 Module
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
GX-F12B-R
GX-F12B-R
Κατασκευαστές: Panasonic
Περιγραφή: SENSOR PROX NPN 3.3MM 12-24VDC
Σε απόθεμα: 2778 pcs
Κατεβάστε: GX-F12B-R.pdf
RFQ
GX-F12BI
GX-F12BI
Σε απόθεμα: 3725 pcs
Κατεβάστε: GX-F12BI.pdf
RFQ
GX-F12MU-J
GX-F12MU-J
Περιγραφή: SENSOR PROX NO 2.4MM 12-24VDC
Σε απόθεμα: 896 pcs
Κατεβάστε: GX-F12MU-J.pdf
GX-F15A-C5
GX-F15A-C5
Περιγραφή: SENSOR PROX NPN 4.2MM 12-24VDC
Κατεβάστε: GX-F15A-C5.pdf
GX-F12BI-P
GX-F12BI-P
Κατεβάστε: GX-F12BI-P.pdf
GX-F12BI-R
GX-F12BI-R
Κατεβάστε: GX-F12BI-R.pdf
GX-F12BI-C5
GX-F12BI-C5
Κατεβάστε: GX-F12BI-C5.pdf
GX-F15A
GX-F15A
Περιγραφή: SENSOR PROX 15MM NPN NO 1M CABLE