EZJ-ZSV270DAK
PanasonicPanasonic
EZJ-ZSV270DAK Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Panasonic
Περιγραφή προϊόντος VARISTOR 27V 5A 0504
Φύλλα δεδομένων: EZJ-ZSV270DAK.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
4000 pcs
8000 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του EZJ-ZSV270DAK
Αριθμός εξαρτήματος EZJ-ZSV270DAK Κατασκευαστής Panasonic
Περιγραφή VARISTOR 27V 5A 0504 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Διαθέσιμη ποσότητα 122226 pcs Φύλλο δεδομένων EZJ-ZSV270DAK.pdf
Τάση βαρίστορ (τύπος) 27V Σειρά -
Συσκευασία Tape & Reel (TR) Συσκευασία / υπόθεση 0504 (1410 Metric)
Αλλα ονόματα EZJZSV270DAK
P11988TR
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 85°C (TA)
Αριθμός Κυκλωμάτων 2 τοποθέτηση Τύπος Surface Mount, MLCV
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Μέγιστη Volts DC 16V
Ενέργεια - Λεπτομερής περιγραφή 27V 5A Varistor 2 Circuit Surface Mount, MLCV 0504 (1410 Metric)
Τρέχουσα - Επιτάχυνση 5A Χωρητικότητα @ Συχνότητα 27pF @ 1MHz