EZJ-Z1V270RA
PanasonicPanasonic
EZJ-Z1V270RA Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Panasonic
Περιγραφή προϊόντος VARISTOR 27V 3A 0603
Φύλλα δεδομένων: EZJ-Z1V270RA.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του EZJ-Z1V270RA
Αριθμός εξαρτήματος EZJ-Z1V270RA Κατασκευαστής Panasonic
Περιγραφή VARISTOR 27V 3A 0603 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 685729 pcs Φύλλο δεδομένων EZJ-Z1V270RA.pdf
Τάση βαρίστορ (τύπος) 27V Σειρά -
Συσκευασία Original-Reel® Συσκευασία / υπόθεση 0603 (1608 Metric)
Αλλα ονόματα P14190DKR Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 85°C (TA)
Αριθμός Κυκλωμάτων 1 τοποθέτηση Τύπος Surface Mount, MLCV
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Μέγιστη Volts DC 16V
Ενέργεια - Λεπτομερής περιγραφή 27V 3A Varistor 1 Circuit Surface Mount, MLCV 0603 (1608 Metric)
Τρέχουσα - Επιτάχυνση 3A Χωρητικότητα @ Συχνότητα 15pF @ 1MHz