EZJ-PZV6R8GA
PanasonicPanasonic
EZJ-PZV6R8GA Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Panasonic
Περιγραφή προϊόντος VARISTOR 6.8V 5A 0201
Φύλλα δεδομένων: EZJ-PZV6R8GA.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του EZJ-PZV6R8GA
Αριθμός εξαρτήματος EZJ-PZV6R8GA Κατασκευαστής Panasonic
Περιγραφή VARISTOR 6.8V 5A 0201 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 659728 pcs Φύλλο δεδομένων EZJ-PZV6R8GA.pdf
Τάση βαρίστορ (τύπος) 6.8V Σειρά -
Συσκευασία Original-Reel® Συσκευασία / υπόθεση 0201 (0603 Metric)
Αλλα ονόματα P15067DKR Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 85°C (TA)
Αριθμός Κυκλωμάτων 1 τοποθέτηση Τύπος Surface Mount, MLCV
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Μέγιστη Volts DC 3.7V
Ενέργεια - Λεπτομερής περιγραφή 6.8V 5A Varistor 1 Circuit Surface Mount, MLCV 0201 (0603 Metric)
Τρέχουσα - Επιτάχυνση 5A Χωρητικότητα @ Συχνότητα 85pF @ 1MHz