EZJ-P0V270RM
PanasonicPanasonic
EZJ-P0V270RM Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Panasonic
Περιγραφή προϊόντος SIZE 0402 / RESISTANCE TOLERANCE
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του EZJ-P0V270RM
Αριθμός εξαρτήματος EZJ-P0V270RM Κατασκευαστής Panasonic
Τάση βαρίστορ (τύπος) 27V Σειρά Automotive, AEC-Q200, EZJP
Συσκευασία Cut Tape (CT) Συσκευασία / υπόθεση 0402 (1005 Metric)
Αλλα ονόματα P19849CT Αριθμός Κυκλωμάτων 1
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount Μέγιστη Volts DC 18V
Ενέργεια - Λεπτομερής περιγραφή 27V 1A Varistor 1 Circuit Surface Mount 0402 (1005 Metric)
Τρέχουσα - Επιτάχυνση 1A