EYG-T3535A15A
PanasonicPanasonic
EYG-T3535A15A Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Panasonic
Περιγραφή προϊόντος THERM PAD 35MMX35MM W/ADH BLACK
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του EYG-T3535A15A
Αριθμός εξαρτήματος EYG-T3535A15A Κατασκευαστής Panasonic
Χρήση Through-Plane Heat Transfer Τύπος Pad, Sheet
Πάχος 0.0591" (1.500mm) θερμική αντίσταση 1.56°C/W
Θερμική αγωγιμότητα 13 W/m-K Σχήμα Square
Σειρά Graphite-PAD Περίγραμμα 35.00mm x 35.00mm
Αλλα ονόματα EYGT3535A15A
P121366
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) Not Applicable
Υλικό Graphite Resin Κατασκευαστής Standard Lead Time 9 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Λεπτομερής περιγραφή Thermal Pad Black 35.00mm x 35.00mm Square Adhesive - Both Sides