EYG-A121805RV
PanasonicPanasonic
EYG-A121805RV Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Panasonic
Περιγραφή προϊόντος THERM PAD 180MMX115MM W/ADH GRAY
Φύλλα δεδομένων: 1.EYG-A121805RV.pdf2.EYG-A121805RV.pdf3.EYG-A121805RV.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του EYG-A121805RV
Αριθμός εξαρτήματος EYG-A121805RV Κατασκευαστής Panasonic
Χρήση In-Plane Heat Transfer Τύπος Graphite-Pad, Sheet
Πάχος 0.0020" (0.051mm) θερμική αντίσταση -
Θερμική αγωγιμότητα 1300 W/m-K Σχήμα Rectangular
Σειρά PGS Περίγραμμα 180.00mm x 115.00mm
Αλλα ονόματα EYGA121805RV
P19066
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Υλικό Graphite Κατασκευαστής Standard Lead Time 9 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Λεπτομερής περιγραφή Thermal Pad Gray 180.00mm x 115.00mm Rectangular Adhesive - One Side