EYG-A121803RV
PanasonicPanasonic
EYG-A121803RV Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Panasonic
Περιγραφή προϊόντος THERM PAD 180MMX115MM W/ADH GRAY
Φύλλα δεδομένων: 1.EYG-A121803RV.pdf2.EYG-A121803RV.pdf3.EYG-A121803RV.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
10 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του EYG-A121803RV
Αριθμός εξαρτήματος EYG-A121803RV Κατασκευαστής Panasonic
Χρήση In-Plane Heat Transfer Τύπος Graphite-Pad, Sheet
Πάχος 0.0010" (0.025mm) θερμική αντίσταση -
Θερμική αγωγιμότητα 1600 W/m-K Σχήμα Rectangular
Σειρά PGS Περίγραμμα 180.00mm x 115.00mm
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Υλικό Graphite
Λεπτομερής περιγραφή Thermal Pad Gray 180.00mm x 115.00mm Rectangular Adhesive - One Side Χρώμα Gray