EXC-18CG430U
PanasonicPanasonic
EXC-18CG430U Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Panasonic
Περιγραφή προϊόντος CMC 100MA 4LN 43 OHM SMD
Φύλλα δεδομένων: EXC-18CG430U.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
5000 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του EXC-18CG430U
Αριθμός εξαρτήματος EXC-18CG430U Κατασκευαστής Panasonic
Περιγραφή CMC 100MA 4LN 43 OHM SMD Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 355973 pcs Φύλλο δεδομένων EXC-18CG430U.pdf
Τάση Αξιολόγηση - DC 5V Τάση Αξιολόγηση - AC -
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.063" L x 0.031" W (1.60mm x 0.80mm) Σειρά EXC18
Ακροαματικότητα - Συσκευασία Tape & Reel (TR)
Συσκευασία / υπόθεση 0603 (1608 Metric) Αλλα ονόματα EXC18CG430U
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 85°C Αριθμός Γραμμών 4
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Σύνθετη αντίσταση @ Συχνότητα 43 Ohms @ 100MHz Ύψος (Max) 0.020" (0.50mm)
Τύπος φίλτρου Signal Line Χαρακτηριστικά -
Λεπτομερής περιγραφή 4 Line Common Mode Choke Surface Mount 43 Ohms @ 100MHz 100mA DCR 2.7 Ohm Αντίσταση DC (DCR) (Μέγ.) 2.7 Ohm
Κάρτα Πάχος (mm) 100mA εγκρίσεις -