EXC-14CT900U
PanasonicPanasonic
EXC-14CT900U Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Panasonic
Περιγραφή προϊόντος CMC 100MA 2LN 90 OHM SMD
Φύλλα δεδομένων: 1.EXC-14CT900U.pdf2.EXC-14CT900U.pdf3.EXC-14CT900U.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
10000 pcs
30000 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του EXC-14CT900U
Αριθμός εξαρτήματος EXC-14CT900U Κατασκευαστής Panasonic
Περιγραφή CMC 100MA 2LN 90 OHM SMD Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Τάση Αξιολόγηση - DC 5V Τάση Αξιολόγηση - AC -
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.033" L x 0.026" W (0.85mm x 0.65mm) Σειρά EXC14
Ακροαματικότητα - Συσκευασία Tape & Reel (TR)
Συσκευασία / υπόθεση 0302 (0806 Metric) Αλλα ονόματα EXC14CT900U
P19430TR
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 85°C Αριθμός Γραμμών 2
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Σύνθετη αντίσταση @ Συχνότητα 90 Ohms @ 100MHz Ύψος (Max) 0.020" (0.50mm)
Τύπος φίλτρου Signal Line Χαρακτηριστικά -
Λεπτομερής περιγραφή 2 Line Common Mode Choke Surface Mount 90 Ohms @ 100MHz 100mA DCR 3.3 Ohm Αντίσταση DC (DCR) (Μέγ.) 3.3 Ohm
Κάρτα Πάχος (mm) 100mA εγκρίσεις -