EXB-N8V5R1JX
Panasonic Electronic ComponentsPanasonic Electronic Components
EXB-N8V5R1JX Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Panasonic
Περιγραφή προϊόντος RES ARRAY 4 RES 5.1 OHM 0804
Φύλλα δεδομένων: EXB-N8V5R1JX.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
10000 pcs
30000 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του EXB-N8V5R1JX
Αριθμός εξαρτήματος EXB-N8V5R1JX Κατασκευαστής Panasonic Electronic Components
Περιγραφή RES ARRAY 4 RES 5.1 OHM 0804 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 4882719 pcs Φύλλο δεδομένων EXB-N8V5R1JX.pdf
Τάσης - Ανάλυση 0804 Πάχος (Max) ±200ppm/°C
Συντελεστής θερμοκρασίας Isolated Μέγεθος / Διαστάσεις 0.079" L x 0.039" W (2.00mm x 1.00mm)
Σειρά EXB Κατάσταση RoHS Tape & Reel (TR)
Ρεύμα ρεύματος - Χαμηλή συχνότητα - Ισχύς ανά στοιχείο 4
Πόλωση 0804, Concave, Long Side Terminals Ισχύς εξόδου 31mW
Άλλα ονόματα EXBN8V5R1JX
Y105R1TR
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount Επίπεδο ευαισθησίας υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Κατασκευαστής Standard Lead Time 8 Weeks Αριθμός εξαρτήματος κατασκευαστή EXB-N8V5R1JX
Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.022" (0.55mm) Διευρυμένη περιγραφή 5.1 Ohm ±5% 31mW Power Per Element Isolated Resistor Network/Array ±200ppm/°C 0804, Concave, Long Side Terminals
ESR (Ισοδύναμη Αντίσταση Σειράς) ±5% Περιγραφή RES ARRAY 4 RES 5.1 OHM 0804