EXB-N8V1R1JX
PanasonicPanasonic
EXB-N8V1R1JX Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Panasonic
Περιγραφή προϊόντος RES ARRAY 4 RES 1.1 OHM 0804
Φύλλα δεδομένων: EXB-N8V1R1JX.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
30000 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του EXB-N8V1R1JX
Αριθμός εξαρτήματος EXB-N8V1R1JX Κατασκευαστής Panasonic
Περιγραφή RES ARRAY 4 RES 1.1 OHM 0804 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 3941677 pcs Φύλλο δεδομένων EXB-N8V1R1JX.pdf
Ανοχή ±5% Συντελεστής θερμοκρασίας ±200ppm/°C
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή 0804 Μέγεθος / Διαστάσεις 0.079" L x 0.039" W (2.00mm x 1.00mm)
Σειρά EXB Αντιστοίχηση-Αντιστοίχιση-Αντίσταση -
Συντελεστής αντιστοίχισης αντιστάσεων - Αντίσταση (Ohms) 1.1
Ισχύς ανά στοιχείο 31mW Συσκευασία Tape & Reel (TR)
Συσκευασία / υπόθεση 0804, Concave, Long Side Terminals Αλλα ονόματα EXBN8V1R1JX
Y101R1TR
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C Αριθμός αντιστάσεις 4
Αριθμός Pins 8 τοποθέτηση Τύπος Surface Mount
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Κατασκευαστής Standard Lead Time 13 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.022" (0.55mm)
Λεπτομερής περιγραφή 1.1 Ohm ±5% 31mW Power Per Element Isolated 4 Resistor Network/Array ±200ppm/°C 0804, Concave, Long Side Terminals κύκλωμα Τύπος Isolated