EXB-F8V823G
PanasonicPanasonic
EXB-F8V823G Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Panasonic
Περιγραφή προϊόντος RES ARRAY 4 RES 82K OHM 8SIP
Φύλλα δεδομένων: EXB-F8V823G.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του EXB-F8V823G
Αριθμός εξαρτήματος EXB-F8V823G Κατασκευαστής Panasonic
Περιγραφή RES ARRAY 4 RES 82K OHM 8SIP Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 524892 pcs Φύλλο δεδομένων EXB-F8V823G.pdf
Ανοχή ±2% Συντελεστής θερμοκρασίας ±200ppm/°C
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή 8-SIP Μέγεθος / Διαστάσεις 0.786" L x 0.100" W (19.96mm x 2.54mm)
Σειρά EXB Αντιστοίχηση-Αντιστοίχιση-Αντίσταση -
Συντελεστής αντιστοίχισης αντιστάσεων - Αντίσταση (Ohms) 82k
Ισχύς ανά στοιχείο 200mW Συσκευασία Bulk
Συσκευασία / υπόθεση 8-SIP Αλλα ονόματα EXBF8V823G
Q4823
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C Αριθμός αντιστάσεις 4
Αριθμός Pins 8 τοποθέτηση Τύπος Through Hole
Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.195" (4.95mm) Λεπτομερής περιγραφή 82k Ohm ±2% 200mW Power Per Element Isolated 4 Resistor Network/Array ±200ppm/°C 8-SIP