EXB-E10C562J
PanasonicPanasonic
EXB-E10C562J Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Panasonic
Περιγραφή προϊόντος RES ARRAY 8 RES 5.6K OHM 1608
Φύλλα δεδομένων: EXB-E10C562J.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του EXB-E10C562J
Αριθμός εξαρτήματος EXB-E10C562J Κατασκευαστής Panasonic
Περιγραφή RES ARRAY 8 RES 5.6K OHM 1608 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 645290 pcs Φύλλο δεδομένων EXB-E10C562J.pdf
Ανοχή ±5% Συντελεστής θερμοκρασίας ±200ppm/°C
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή 1608 Μέγεθος / Διαστάσεις 0.157" L x 0.083" W (4.00mm x 2.10mm)
Σειρά EXB Αντιστοίχηση-Αντιστοίχιση-Αντίσταση -
Συντελεστής αντιστοίχισης αντιστάσεων - Αντίσταση (Ohms) 5.6k
Ισχύς ανά στοιχείο 62.5mW Συσκευασία Original-Reel®
Συσκευασία / υπόθεση 1608, Concave, Long Side Terminals Αλλα ονόματα U8562DKR
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C Αριθμός αντιστάσεις 8
Αριθμός Pins 10 τοποθέτηση Τύπος Surface Mount
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Κατασκευαστής Standard Lead Time 13 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.026" (0.65mm)
Λεπτομερής περιγραφή 5.6k Ohm ±5% 62.5mW Power Per Element Bussed 8 Resistor Network/Array ±200ppm/°C 1608, Concave, Long Side Terminals κύκλωμα Τύπος Bussed