EXB-34V1R1JV
PanasonicPanasonic
EXB-34V1R1JV Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Panasonic
Περιγραφή προϊόντος RES ARRAY 2 RES 1.1 OHM 0606
Φύλλα δεδομένων: 1.EXB-34V1R1JV.pdf2.EXB-34V1R1JV.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
15000 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του EXB-34V1R1JV
Αριθμός εξαρτήματος EXB-34V1R1JV Κατασκευαστής Panasonic
Περιγραφή RES ARRAY 2 RES 1.1 OHM 0606 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Διαθέσιμη ποσότητα 5729070 pcs Φύλλο δεδομένων 1.EXB-34V1R1JV.pdf2.EXB-34V1R1JV.pdf
Ανοχή ±5% Συντελεστής θερμοκρασίας ±200ppm/°C
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή 0606 Μέγεθος / Διαστάσεις 0.063" L x 0.063" W (1.60mm x 1.60mm)
Σειρά EXB Αντιστοίχηση-Αντιστοίχιση-Αντίσταση -
Συντελεστής αντιστοίχισης αντιστάσεων - Αντίσταση (Ohms) 1.1
Ισχύς ανά στοιχείο 62.5mW Συσκευασία Tape & Reel (TR)
Συσκευασία / υπόθεση 0606, Convex Αλλα ονόματα EXB34V1R1JV
Y81R1TR
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C Αριθμός αντιστάσεις 2
Αριθμός Pins 4 τοποθέτηση Τύπος Surface Mount
Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.024" (0.60mm) Λεπτομερής περιγραφή 1.1 Ohm ±5% 62.5mW Power Per Element Isolated 2 Resistor Network/Array ±200ppm/°C 0606, Convex