EVU-E2AE25A14
PanasonicPanasonic
Panasonic
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος POTENTIOMETER 9MM
Φύλλα δεδομένων: EVU-E2AE25A14.pdf
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του EVU-E2AE25A14
Αριθμός εξαρτήματος EVU-E2AE25A14 Κατασκευαστής Panasonic
Περιγραφή POTENTIOMETER 9MM Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 5148 pcs Φύλλο δεδομένων EVU-E2AE25A14.pdf
Ανοχή ±20% Στυλ λήξης PC Pins, Board Locks
Συντελεστής θερμοκρασίας - Κωνοειδής Logarithmic
Σειρά EVU Περιστροφή 300°
Resistive Υλικό - Αντίσταση (Ohms) 10k
Ισχύς (Watts) 0.05W, 1/20W Αλλα ονόματα EVUE2AE25A14
Αριθμό των στροφών 1 Αριθμός συμμοριών 1
τοποθέτηση Τύπος Through Hole, Snap In Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Λεπτομερής περιγραφή 10k Ohm 1 Gang Logarithmic Through Hole, Snap In Potentiometer None 1 Turn 0.05W, 1/20W PC Pins, Board Locks
σινεμπλόκ Θέματος - Χτισμένο το διακόπτη None
Τύπος προσαρμογής Side Adjustment ενεργοποιητής Τύπος Flatted
ενεργοποιητή Μήκος 0.984" (25.00mm) ενεργοποιητή Διάμετρος 0.236" (6.00mm)