ETQ-P1H1R0BFA
PanasonicPanasonic
ETQ-P1H1R0BFA Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Panasonic
Περιγραφή προϊόντος FIXED IND 1UH 19A 1.56 MOHM SMD
Φύλλα δεδομένων: ETQ-P1H1R0BFA.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
500 pcs
1000 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του ETQ-P1H1R0BFA
Αριθμός εξαρτήματος ETQ-P1H1R0BFA Κατασκευαστής Panasonic
Περιγραφή FIXED IND 1UH 19A 1.56 MOHM SMD Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 51136 pcs Φύλλο δεδομένων ETQ-P1H1R0BFA.pdf
Τύπος Wirewound Ανοχή ±20%
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή - Μέγεθος / Διαστάσεις 0.512" L x 0.508" W (13.00mm x 12.90mm)
θωράκιση Shielded Σειρά PCC-D126H (NX3)
Ακροαματικότητα - Q @ Συχν -
Συσκευασία Tape & Reel (TR) Συσκευασία / υπόθεση Nonstandard, 4 Lead
Αλλα ονόματα ETQP1H1R0BFA
PCD1635TR
Θερμοκρασία λειτουργίας -
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Υλικό - Πυρήνας Ferrite Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant
Επαγωγική συχνότητα - Δοκιμή 100kHz Επαγωγή 1µH
Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.236" (6.00mm) Συχνότητα - Αυτο Resonant -
Λεπτομερής περιγραφή 1µH Shielded Wirewound Inductor 19A 1.56 mOhm Max Nonstandard, 4 Lead Αντίσταση DC (DCR) 1.56 mOhm Max
τρέχουσα Αξιολόγηση 19A Τρέχουσες - Κορεσμός -