ERZ-VS34C621
PanasonicPanasonic
ERZ-VS34C621 Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Panasonic
Περιγραφή προϊόντος VARISTOR 620V 40KA SQUARE 36MM
Φύλλα δεδομένων:
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του ERZ-VS34C621
Αριθμός εξαρτήματος ERZ-VS34C621 Κατασκευαστής Panasonic
Περιγραφή VARISTOR 620V 40KA SQUARE 36MM Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 4196 pcs Φύλλο δεδομένων
Τάση βαρίστορ (τύπος) 620V Τάση βαρίστορ (λεπτά) 558V
Τάση βαρίστορ (μέγιστο) 682V Σειρά ZNR®
Συσκευασία Bulk Συσκευασία / υπόθεση Square 36mm, Formed Tabs
Αλλα ονόματα ERZVS34C431
P14953
Θερμοκρασία λειτουργίας -
Αριθμός Κυκλωμάτων 1 τοποθέτηση Τύπος Chassis Mount
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Μέγιστη Volts DC 505V
Μέγιστη AC Volts 385V Κατασκευαστής Standard Lead Time 16 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Ενέργεια -
Λεπτομερής περιγραφή 620V 40kA Varistor 1 Circuit Chassis Mount Square 36mm, Formed Tabs Τρέχουσα - Επιτάχυνση 40kA