ERZ-V20R241
PanasonicPanasonic
ERZ-V20R241 Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Panasonic
Περιγραφή προϊόντος VARISTOR 240V 10KA DISC 20MM
Φύλλα δεδομένων: ERZ-V20R241.pdf
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του ERZ-V20R241
Αριθμός εξαρτήματος ERZ-V20R241 Κατασκευαστής Panasonic
Περιγραφή VARISTOR 240V 10KA DISC 20MM Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 107142 pcs Φύλλο δεδομένων ERZ-V20R241.pdf
Τάση βαρίστορ (τύπος) 240V Τάση βαρίστορ (λεπτά) 216V
Τάση βαρίστορ (μέγιστο) 264V Σειρά ZNR®
Συσκευασία Bulk Συσκευασία / υπόθεση Disc 20mm
Αλλα ονόματα ERZV20R241
P7324
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 85°C (TA)
Αριθμός Κυκλωμάτων 1 τοποθέτηση Τύπος Through Hole
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Μέγιστη Volts DC 200V
Μέγιστη AC Volts 150V Κατασκευαστής Standard Lead Time 16 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Ενέργεια 168J
Λεπτομερής περιγραφή 240V 10kA Varistor 1 Circuit Through Hole Disc 20mm Τρέχουσα - Επιτάχυνση 10kA
Χωρητικότητα @ Συχνότητα 1500pF @ 1kHz