ERZ-V10D621
PanasonicPanasonic
ERZ-V10D621 Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Panasonic
Περιγραφή προϊόντος VARISTOR 620V 3.5KA DISC 10MM
Φύλλα δεδομένων: ERZ-V10D621.pdf
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του ERZ-V10D621
Αριθμός εξαρτήματος ERZ-V10D621 Κατασκευαστής Panasonic
Περιγραφή VARISTOR 620V 3.5KA DISC 10MM Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 356163 pcs Φύλλο δεδομένων ERZ-V10D621.pdf
Τάση βαρίστορ (τύπος) 620V Τάση βαρίστορ (λεπτά) 558V
Τάση βαρίστορ (μέγιστο) 682V Σειρά ZNR®
Συσκευασία Bulk Συσκευασία / υπόθεση Disc 10mm
Αλλα ονόματα ERZV10D621
P7258
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 85°C (TA)
Αριθμός Κυκλωμάτων 1 τοποθέτηση Τύπος Through Hole
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Μέγιστη Volts DC 505V
Μέγιστη AC Volts 385V Κατασκευαστής Standard Lead Time 16 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Ενέργεια 92J
Λεπτομερής περιγραφή 620V 3.5kA Varistor 1 Circuit Through Hole Disc 10mm Τρέχουσα - Επιτάχυνση 3.5kA
Χωρητικότητα @ Συχνότητα 190pF @ 1kHz