ERZ-E14A911
PanasonicPanasonic
ERZ-E14A911 Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Panasonic
Περιγραφή προϊόντος VARISTOR 910V 7.5KA DISC 17.5MM
Φύλλα δεδομένων: ERZ-E14A911.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του ERZ-E14A911
Αριθμός εξαρτήματος ERZ-E14A911 Κατασκευαστής Panasonic
Περιγραφή VARISTOR 910V 7.5KA DISC 17.5MM Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 106727 pcs Φύλλο δεδομένων ERZ-E14A911.pdf
Τάση βαρίστορ (τύπος) 910V Τάση βαρίστορ (λεπτά) 819V
Τάση βαρίστορ (μέγιστο) 1.001kV Σειρά ZNR®
Συσκευασία Bulk Συσκευασία / υπόθεση Disc 17.5mm
Αλλα ονόματα ERZE14A911
P15587
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 85°C (TA)
Αριθμός Κυκλωμάτων 1 τοποθέτηση Τύπος Through Hole
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Μέγιστη Volts DC 745V
Μέγιστη AC Volts 550V Κατασκευαστής Standard Lead Time 18 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Ενέργεια 510J
Λεπτομερής περιγραφή 910V 7.5kA Varistor 1 Circuit Through Hole Disc 17.5mm Τρέχουσα - Επιτάχυνση 7.5kA
Χωρητικότητα @ Συχνότητα 400pF @ 1kHz