ERZ-E11E391
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος VARISTOR 390V 6KA DISC 13MM
Φύλλα δεδομένων: ERZ-E11E391.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
5000 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του ERZ-E11E391
Αριθμός εξαρτήματος ERZ-E11E391 Κατασκευαστής Panasonic
Περιγραφή VARISTOR 390V 6KA DISC 13MM Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 437923 pcs Φύλλο δεδομένων ERZ-E11E391.pdf
Τάση βαρίστορ (τύπος) 390V Τάση βαρίστορ (λεπτά) 351V
Τάση βαρίστορ (μέγιστο) 429V Σειρά ZNR®
Συσκευασία Tape & Reel (TR) Συσκευασία / υπόθεση Disc 13mm
Αλλα ονόματα ERZE11E391 Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 85°C (TA)
Αριθμός Κυκλωμάτων 1 τοποθέτηση Τύπος Through Hole
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Μέγιστη Volts DC 320V
Μέγιστη AC Volts 250V Κατασκευαστής Standard Lead Time 18 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Ενέργεια 140J
Λεπτομερής περιγραφή 390V 6kA Varistor 1 Circuit Through Hole Disc 13mm Τρέχουσα - Επιτάχυνση 6kA
Χωρητικότητα @ Συχνότητα 450pF @ 1kHz