ERZ-E08E621
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος VARISTOR 620V 3.5KA DISC 11.5MM
Φύλλα δεδομένων: ERZ-E08E621.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
2500 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του ERZ-E08E621
Αριθμός εξαρτήματος ERZ-E08E621 Κατασκευαστής Panasonic
Περιγραφή VARISTOR 620V 3.5KA DISC 11.5MM Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 458762 pcs Φύλλο δεδομένων ERZ-E08E621.pdf
Τάση βαρίστορ (τύπος) 620V Τάση βαρίστορ (λεπτά) 558V
Τάση βαρίστορ (μέγιστο) 682V Σειρά ZNR®
Συσκευασία Tape & Reel (TR) Συσκευασία / υπόθεση Disc 11.5mm
Αλλα ονόματα ERZE08E621 Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 85°C (TA)
Αριθμός Κυκλωμάτων 1 τοποθέτηση Τύπος Through Hole
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Μέγιστη Volts DC 505V
Μέγιστη AC Volts 385V Κατασκευαστής Standard Lead Time 11 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Ενέργεια 92J
Λεπτομερής περιγραφή 620V 3.5kA Varistor 1 Circuit Through Hole Disc 11.5mm Τρέχουσα - Επιτάχυνση 3.5kA
Χωρητικότητα @ Συχνότητα 140pF @ 1kHz