ERZ-E07A621
PanasonicPanasonic
ERZ-E07A621 Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Panasonic
Περιγραφή προϊόντος VARISTOR 620V 2.5KA DISC 9MM
Φύλλα δεδομένων: ERZ-E07A621.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του ERZ-E07A621
Αριθμός εξαρτήματος ERZ-E07A621 Κατασκευαστής Panasonic
Περιγραφή VARISTOR 620V 2.5KA DISC 9MM Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 727563 pcs Φύλλο δεδομένων ERZ-E07A621.pdf
Τάση βαρίστορ (τύπος) 620V Τάση βαρίστορ (λεπτά) 558V
Τάση βαρίστορ (μέγιστο) 682V Σειρά ZNR®
Συσκευασία Bulk Συσκευασία / υπόθεση Disc 9mm
Αλλα ονόματα ERZE07A621
P16666
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 85°C (TA)
Αριθμός Κυκλωμάτων 1 τοποθέτηση Τύπος Through Hole
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Μέγιστη Volts DC 505V
Μέγιστη AC Volts 385V Κατασκευαστής Standard Lead Time 11 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Ενέργεια 80J
Λεπτομερής περιγραφή 620V 2.5kA Varistor 1 Circuit Through Hole Disc 9mm Τρέχουσα - Επιτάχυνση 2.5kA
Χωρητικότητα @ Συχνότητα 135pF @ 1kHz