ERZ-E05A361
PanasonicPanasonic
ERZ-E05A361 Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Panasonic
Περιγραφή προϊόντος VARISTOR 360V 1.2KA DISC 7MM
Φύλλα δεδομένων: ERZ-E05A361.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του ERZ-E05A361
Αριθμός εξαρτήματος ERZ-E05A361 Κατασκευαστής Panasonic
Περιγραφή VARISTOR 360V 1.2KA DISC 7MM Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 695168 pcs Φύλλο δεδομένων ERZ-E05A361.pdf
Τάση βαρίστορ (τύπος) 360V Τάση βαρίστορ (λεπτά) 324V
Τάση βαρίστορ (μέγιστο) 396V Σειρά ZNR®
Συσκευασία Bulk Συσκευασία / υπόθεση Disc 7mm
Αλλα ονόματα ERZE05A361
P16651
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 85°C (TA)
Αριθμός Κυκλωμάτων 1 τοποθέτηση Τύπος Through Hole
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Μέγιστη Volts DC 300V
Μέγιστη AC Volts 230V Κατασκευαστής Standard Lead Time 11 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Ενέργεια 23J
Λεπτομερής περιγραφή 360V 1.2kA Varistor 1 Circuit Through Hole Disc 7mm Τρέχουσα - Επιτάχυνση 1.2kA
Χωρητικότητα @ Συχνότητα 130pF @ 1kHz