| Αριθμός εξαρτήματος | ERX-3SJ1R8 | Κατασκευαστής | Panasonic |
|---|---|---|---|
| Περιγραφή | RES 1.8 OHM 3W 5% AXIAL | Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS | Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS |
| Διαθέσιμη ποσότητα | 799838 pcs | Φύλλο δεδομένων | ERX-3SJ1R8.pdf |
| Ανοχή | ±5% | Συντελεστής θερμοκρασίας | ±300ppm/°C |
| Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή | Axial | Μέγεθος / Διαστάσεις | 0.217" Dia x 0.591" L (5.50mm x 15.00mm) |
| Σειρά | ERX | Λειτουργία του πίνακα | 1.8 Ohms |
| Ισχύς (Watts) | 3W | Συσκευασία | Bulk |
| Συσκευασία / υπόθεση | Axial | Αλλα ονόματα | ERX3SJ1R8 P1.8W-3 P1.8W-3BK |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -55°C ~ 235°C | Αριθμός Απολύσεις | 2 |
| Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) | 1 (Unlimited) | Κατασκευαστής Standard Lead Time | 16 Weeks |
| Χαρακτηριστικά | Flame Proof, Safety | Ποσοστό αποτυχίας | - |
| Λεπτομερής περιγραφή | 1.8 Ohms ±5% 3W Through Hole Resistor Axial Flame Proof, Safety Metal Film | Σύνθεση | Metal Film |