ERX-3SJ1R0A
ERX-3SJ1R0A
Κατασκευαστές: Panasonic
Περιγραφή: RES 1 OHM 3W 5% AXIAL
Σε απόθεμα: 748906 pcs
Κατεβάστε: ERX-3SJ1R0A.pdf
RFQ
ERX-2SJR91A
ERX-2SJR91A
Κατασκευαστές: Panasonic
Περιγραφή: RES 0.91 OHM 2W 5% AXIAL