ERX-1SJ6R2A
PanasonicPanasonic
ERX-1SJ6R2A Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Panasonic
Περιγραφή προϊόντος RES 6.2 OHM 1W 5% AXIAL
Φύλλα δεδομένων: ERX-1SJ6R2A.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
5000 pcs
10000 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του ERX-1SJ6R2A
Αριθμός εξαρτήματος ERX-1SJ6R2A Κατασκευαστής Panasonic
Περιγραφή RES 6.2 OHM 1W 5% AXIAL Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 2281683 pcs Φύλλο δεδομένων ERX-1SJ6R2A.pdf
Ανοχή ±5% Συντελεστής θερμοκρασίας ±350ppm/°C
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή Axial Μέγεθος / Διαστάσεις 0.110" Dia x 0.354" L (2.80mm x 9.00mm)
Σειρά ERX Λειτουργία του πίνακα 6.2 Ohms
Ισχύς (Watts) 1W Συσκευασία Tape & Reel (TR)
Συσκευασία / υπόθεση Axial Αλλα ονόματα ERX1SJ6R2A
P6.2W-1TR
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 235°C Αριθμός Απολύσεις 2
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Κατασκευαστής Standard Lead Time 16 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Ύψος - Καθήμενοι (Max) -
Χαρακτηριστικά Flame Proof, Safety Ποσοστό αποτυχίας -
Λεπτομερής περιγραφή 6.2 Ohms ±5% 1W Through Hole Resistor Axial Flame Proof, Safety Metal Film Σύνθεση Metal Film
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
ERX-1SJ6R8
ERX-1SJ6R8
Κατασκευαστές: Panasonic
Περιγραφή: RES 6.8 OHM 1W 5% AXIAL
Κατεβάστε: ERX-1SJ6R8.pdf
RFQ
ERX-1SJ6R2
ERX-1SJ6R2