ERX-1SJ2R4A
Panasonic Electronic ComponentsPanasonic Electronic Components
ERX-1SJ2R4A Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Panasonic
Περιγραφή προϊόντος RES 2.4 OHM 1W 5% AXIAL
Φύλλα δεδομένων: ERX-1SJ2R4A.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
5000 pcs
10000 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του ERX-1SJ2R4A
Αριθμός εξαρτήματος ERX-1SJ2R4A Κατασκευαστής Panasonic Electronic Components
Περιγραφή RES 2.4 OHM 1W 5% AXIAL Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 2483736 pcs Φύλλο δεδομένων ERX-1SJ2R4A.pdf
Τάση Αξιολόγηση - AC - Τάσης - Εργασίας 1W
Τάσης - Ανάλυση Axial Πάχος (Max) ±350ppm/°C
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.110" Dia x 0.354" L (2.80mm x 9.00mm) Σειρά ERX
Κατάσταση RoHS Tape & Reel (TR) Πόλωση Axial
Άλλα ονόματα ERX1SJ2R4A
P2.4W-1TR
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 235°C
Επίπεδο ευαισθησίας υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Κατασκευαστής Standard Lead Time 11 Weeks
Αριθμός εξαρτήματος κατασκευαστή ERX-1SJ2R4A Ύψος - Καθήμενοι (Max) -
Χαρακτηριστικά Flame Proof, Safety FIFO του 2
Διευρυμένη περιγραφή 2.4 Ohm ±5% 1W Through Hole Resistor Axial Flame Proof, Safety Metal Film ESR (Ισοδύναμη Αντίσταση Σειράς) ±5%
Περιγραφή RES 2.4 OHM 1W 5% AXIAL Επίστρωση, Στέγαση Τύπος Metal Film
εύρος ζώνης 2.4
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
ERX-1SJ2R4
ERX-1SJ2R4
Κατασκευαστές: Panasonic