ERX-1SJ1R2A
Panasonic Electronic ComponentsPanasonic Electronic Components
ERX-1SJ1R2A Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Panasonic
Περιγραφή προϊόντος RES 1.2 OHM 1W 5% AXIAL
Φύλλα δεδομένων: ERX-1SJ1R2A.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
5000 pcs
10000 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του ERX-1SJ1R2A
Αριθμός εξαρτήματος ERX-1SJ1R2A Κατασκευαστής Panasonic Electronic Components
Περιγραφή RES 1.2 OHM 1W 5% AXIAL Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 2646552 pcs Φύλλο δεδομένων ERX-1SJ1R2A.pdf
Τάση Αξιολόγηση - AC - Τάσης - Εργασίας 1W
Τάσης - Ανάλυση Axial Πάχος (Max) ±350ppm/°C
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.110" Dia x 0.354" L (2.80mm x 9.00mm) Σειρά ERX
Κατάσταση RoHS Tape & Reel (TR) Πόλωση Axial
Άλλα ονόματα ERX1SJ1R2A
P1.2W-1TR
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 235°C
Επίπεδο ευαισθησίας υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Κατασκευαστής Standard Lead Time 11 Weeks
Αριθμός εξαρτήματος κατασκευαστή ERX-1SJ1R2A Ύψος - Καθήμενοι (Max) -
Χαρακτηριστικά Flame Proof, Safety FIFO του 2
Διευρυμένη περιγραφή 1.2 Ohm ±5% 1W Through Hole Resistor Axial Flame Proof, Safety Metal Film ESR (Ισοδύναμη Αντίσταση Σειράς) ±5%
Περιγραφή RES 1.2 OHM 1W 5% AXIAL Επίστρωση, Στέγαση Τύπος Metal Film
εύρος ζώνης 1.2
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
ERX-1SJ1R3A
ERX-1SJ1R3A
Κατασκευαστές: Panasonic
Περιγραφή: RES 1.3 OHM 1W 5% AXIAL
Κατεβάστε: ERX-1SJ1R3A.pdf
RFQ
ERX-1SJ1R2
ERX-1SJ1R2