ERJ-UP8D1103V
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος 1206 ANTI-SULFUR 0.66W, 0.5%, 11
Φύλλα δεδομένων: 1.ERJ-UP8D1103V.pdf2.ERJ-UP8D1103V.pdf
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του ERJ-UP8D1103V
Αριθμός εξαρτήματος ERJ-UP8D1103V Κατασκευαστής Panasonic
Περιγραφή 1206 ANTI-SULFUR 0.66W, 0.5%, 11 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 1264079 pcs Φύλλο δεδομένων 1.ERJ-UP8D1103V.pdf2.ERJ-UP8D1103V.pdf
Ανοχή ±0.5% Συντελεστής θερμοκρασίας ±100ppm/°C
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή 1206 Μέγεθος / Διαστάσεις 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
Σειρά ERJ Λειτουργία του πίνακα 110 kOhms
Ισχύς (Watts) 0.667W, 2/3W Συσκευασία Tape & Reel (TR)
Συσκευασία / υπόθεση 1206 (3216 Metric) Αλλα ονόματα ERJUP8D1103V
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 155°C Αριθμός Απολύσεις 2
Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.028" (0.70mm) Χαρακτηριστικά Anti-Sulfur, Automotive AEC-Q200
Ποσοστό αποτυχίας - Λεπτομερής περιγραφή 110 kOhms ±0.5% 0.667W, 2/3W Chip Resistor 1206 (3216 Metric) Anti-Sulfur, Automotive AEC-Q200 Thick Film