ERJ-UP8D1022V
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος 1206 ANTI-SULFUR 0.66W, 0.5%, 10
Φύλλα δεδομένων: 1.ERJ-UP8D1022V.pdf2.ERJ-UP8D1022V.pdf
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του ERJ-UP8D1022V
Αριθμός εξαρτήματος ERJ-UP8D1022V Κατασκευαστής Panasonic
Περιγραφή 1206 ANTI-SULFUR 0.66W, 0.5%, 10 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 1280922 pcs Φύλλο δεδομένων 1.ERJ-UP8D1022V.pdf2.ERJ-UP8D1022V.pdf
Ανοχή ±0.5% Συντελεστής θερμοκρασίας ±100ppm/°C
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή 1206 Μέγεθος / Διαστάσεις 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
Σειρά ERJ Λειτουργία του πίνακα 10.2 kOhms
Ισχύς (Watts) 0.667W, 2/3W Συσκευασία Tape & Reel (TR)
Συσκευασία / υπόθεση 1206 (3216 Metric) Αλλα ονόματα ERJUP8D1022V
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 155°C Αριθμός Απολύσεις 2
Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.028" (0.70mm) Χαρακτηριστικά Anti-Sulfur, Automotive AEC-Q200
Ποσοστό αποτυχίας - Λεπτομερής περιγραφή 10.2 kOhms ±0.5% 0.667W, 2/3W Chip Resistor 1206 (3216 Metric) Anti-Sulfur, Automotive AEC-Q200 Thick Film