ERJ-S1TF1050U
PanasonicPanasonic
ERJ-S1TF1050U Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Panasonic
Περιγραφή προϊόντος RES SMD 105 OHM 1% 1W 2512
Φύλλα δεδομένων: ERJ-S1TF1050U.pdf
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του ERJ-S1TF1050U
Αριθμός εξαρτήματος ERJ-S1TF1050U Κατασκευαστής Panasonic
Περιγραφή RES SMD 105 OHM 1% 1W 2512 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 426185 pcs Φύλλο δεδομένων ERJ-S1TF1050U.pdf
Ανοχή ±1% Συντελεστής θερμοκρασίας ±100ppm/°C
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή 2512 Μέγεθος / Διαστάσεις 0.252" L x 0.126" W (6.40mm x 3.20mm)
Σειρά ERJ Λειτουργία του πίνακα 105 Ohms
Ισχύς (Watts) 1W Συσκευασία Tape & Reel (TR)
Συσκευασία / υπόθεση 2512 (6432 Metric) Αλλα ονόματα ERJS1TF1050U
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 155°C Αριθμός Απολύσεις 2
Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.028" (0.70mm) Χαρακτηριστικά Anti-Sulfur, Automotive AEC-Q200
Ποσοστό αποτυχίας - Λεπτομερής περιγραφή 105 Ohms ±1% 1W Chip Resistor 2512 (6432 Metric) Anti-Sulfur, Automotive AEC-Q200 Thick Film