ERJ-S1TD1602U
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος 2512 ANTI-SULFUR RES. , 0.5%, 16
Φύλλα δεδομένων: 1.ERJ-S1TD1602U.pdf2.ERJ-S1TD1602U.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
4000 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του ERJ-S1TD1602U
Αριθμός εξαρτήματος ERJ-S1TD1602U Κατασκευαστής Panasonic
Διαθέσιμη ποσότητα 322344 pcs Φύλλο δεδομένων 1.ERJ-S1TD1602U.pdf2.ERJ-S1TD1602U.pdf
Ανοχή ±0.5% Συντελεστής θερμοκρασίας ±100ppm/°C
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή 2512 Μέγεθος / Διαστάσεις 0.252" L x 0.126" W (6.40mm x 3.20mm)
Σειρά ERJ Λειτουργία του πίνακα 16 kOhms
Ισχύς (Watts) 1W Συσκευασία Tape & Reel (TR)
Συσκευασία / υπόθεση 2512 (6432 Metric) Αλλα ονόματα ERJS1TD1602U
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 155°C Αριθμός Απολύσεις 2
Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.028" (0.70mm) Χαρακτηριστικά Anti-Sulfur, Automotive AEC-Q200
Ποσοστό αποτυχίας - Λεπτομερής περιγραφή 16 kOhms ±0.5% 1W Chip Resistor 2512 (6432 Metric) Anti-Sulfur, Automotive AEC-Q200 Thick Film