ERJ-S1DD4021U
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος 2010 ANTI-SULFUR RES. , 0.5%, 4.
Φύλλα δεδομένων: 1.ERJ-S1DD4021U.pdf2.ERJ-S1DD4021U.pdf
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του ERJ-S1DD4021U
Αριθμός εξαρτήματος ERJ-S1DD4021U Κατασκευαστής Panasonic
Διαθέσιμη ποσότητα 302265 pcs Φύλλο δεδομένων 1.ERJ-S1DD4021U.pdf2.ERJ-S1DD4021U.pdf
Ανοχή ±0.5% Συντελεστής θερμοκρασίας ±100ppm/°C
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή 2010 Μέγεθος / Διαστάσεις 0.197" L x 0.098" W (5.00mm x 2.50mm)
Σειρά ERJ Λειτουργία του πίνακα 4.02 kOhms
Ισχύς (Watts) 0.75W, 3/4W Συσκευασία Tape & Reel (TR)
Συσκευασία / υπόθεση 2010 (5025 Metric) Αλλα ονόματα ERJS1DD4021U
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 155°C Αριθμός Απολύσεις 2
Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.028" (0.70mm) Χαρακτηριστικά Anti-Sulfur, Automotive AEC-Q200
Ποσοστό αποτυχίας - Λεπτομερής περιγραφή 4.02 kOhms ±0.5% 0.75W, 3/4W Chip Resistor 2010 (5025 Metric) Anti-Sulfur, Automotive AEC-Q200 Thick Film