ERJ-S14D64R9U
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος 1210 ANTI-SULFUR RES. , 0.5%, 64
Φύλλα δεδομένων: 1.ERJ-S14D64R9U.pdf2.ERJ-S14D64R9U.pdf
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του ERJ-S14D64R9U
Αριθμός εξαρτήματος ERJ-S14D64R9U Κατασκευαστής Panasonic
Διαθέσιμη ποσότητα 404164 pcs Φύλλο δεδομένων 1.ERJ-S14D64R9U.pdf2.ERJ-S14D64R9U.pdf
Ανοχή ±0.5% Συντελεστής θερμοκρασίας ±100ppm/°C
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή 1210 Μέγεθος / Διαστάσεις 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Σειρά ERJ Λειτουργία του πίνακα 64.9 Ohms
Ισχύς (Watts) 0.5W, 1/2W Συσκευασία Tape & Reel (TR)
Συσκευασία / υπόθεση 1210 (3225 Metric) Αλλα ονόματα ERJS14D64R9U
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 155°C Αριθμός Απολύσεις 2
Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.028" (0.70mm) Χαρακτηριστικά Anti-Sulfur, Automotive AEC-Q200
Ποσοστό αποτυχίας - Λεπτομερής περιγραφή 64.9 Ohms ±0.5% 0.5W, 1/2W Chip Resistor 1210 (3225 Metric) Anti-Sulfur, Automotive AEC-Q200 Thick Film